Eur Fenix Apartment Free Parking Family

  • 65 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Hala koncertowa Atlantico w Rzymie, znajduje się w 3 km odległości od 1-pokojowego Eur Fenix Apartment Free Parking Family Rzym.

Apartament oferuje również 1 łazienkę. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Eur Fenix Apartment Free Parking Family jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Goście mogą odwiedzić Arena sportowo-rozrywkowa PalaLottomatica w 3,1 km od apartamentu o powierzchni 65 m². 15 min drogi samochodem od tego apartamentu znajduje się również Opactwo Tre Fontane. Obiekt leży tylko 450 m od przystanku autobusowego Eroi Difesa di Roma oraz 14 km od dworca kolejowego Flaminio.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Eur Fenix Apartment Free Parking Family Rzym
Home Sorbara Luxury Home No 01
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Home Sorbara Luxury Home No 01

3.2 km od nieruchomości
USD 541 USD 487
za noc
Eur Laurentina Vicino Campus Biomedico
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Eur Laurentina Vicino Campus Biomedico

9.7
Wyjątkowy 8 opinii
3.9 km od nieruchomości
USD 162 USD 146
za noc
El Meskiny Apartment Roma
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

El Meskiny Apartment Roma

5.2 km od nieruchomości
USD 80 USD 72
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    15 km

    Stacje kolejowe

    Roma Trastevere Station
    9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Usługi dla zwierząt domowych

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 17:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji36112,IT058091C252SNJ6DK
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Eur Fenix Apartment Free Parking Family akceptuje zwierzęta?
      Niestety Eur Fenix Apartment Free Parking Family nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy Eur Fenix Apartment Free Parking Family posiada kuchnię?
      W Eur Fenix Apartment Free Parking Family goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    15 km

    Stacje kolejowe

    Roma Trastevere Station
    9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Eur Fenix Apartment Free Parking Family Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij